pro štíhlost a krásu

Bojujete s kily navíc? Hledáte zdravé recepty na hubnutí, počítáte kalorie, sledujete obsah tuků, cukrů a sacharidů? Chvíli vám to vychází, občas vám z toho jde hlava kolem a nakonec se stejně pohoupete na jojo efektu? Nejčastějšími příčinami selhání disciplíny při dodržování dietních zásad je
a) příležitost
b) nedostatek příležitosti

Zajímá vás, jak to myslíme?
První situace: Máte hlad, máte chuť. A máte příležitost sníst nezdravé, tučné jídlo. Na stole před vámi jsou hranolky, svíčková s pěti nebo jahodový štrúdl a zrovna se nikdo nedívá...
Druhá situace: Máte hlad, máte chuť... A nemáte příležitost sníst zdravé a dietní jídlo. Proto místo toho sníte rychle nějakou energetickou, nezdravou náhražku. Oba případy řeší Perfect Dish. Perfect Dish je jídlo ve tvaru tenkých špaget nebo rýže. Je chuťově variabilní, vhodné jako hlavní jídlo nebo jako náhrada všech konzervativních příloh. Je připravena během 10 minut. Má nula tuku, nula cukru a nula kalorií.

Vyzkoušejte Perfect dish – vaše váha vás bude nosit na ručičkách

Zhubněte zdravě a natrvalo

horni-logaPerfect Dish je vyráběná z přírodní zázračné plodiny Konjac Amorphophalus. Konjak je kořenová rostlina, která se pěstuje téměř v celé jihovýchodní Asii. Perfect Dish obsahuje 96% vody a 3,8% konjakové moučky a je vhodná pro použití ve všech dietních a zdravých receptech na hubnutí. Jediná cesta k trvalému a zdravému hubnutí je dlouhodobá změna stravovacích návyků. Perfect Dish vás v tom skvěle podpoří.

Jak být krásná a netrpět hlady

Přísný dietní režim, ke kterému se několikrát v životě uchyluje každá žena, má, minimálně v začátcích, nepříjemné vedlejší účinky. Jedním z nich je, že čím méně jídla si můžete dovolit sníst, tím častěji na to jídlo myslíte. Stává se z vás pak lovec čehokoliv, co vám alespoň na chvíli propůjčí pocit, že jste „něco“ snědli“. S Perfect Dish můžete jíst „něco“ a nepřiberete „nic“. S Perfect Dish vykouzlíte jednoduše zdravé recepty na hubnutí.

Každý vám řekne nějakou svoji zaručenou dietu. A každý vám i řekne, proč ta jeho selhala. Většina lidí si v oblasti hubnutí staví dosažení nereálních cílů za nereálný čas. Neopakujte chyby svých přátel. Udělejte to lépe – hubněte s potravinou Perfect Dish. Všechno, co vám způsobuje nechtěný přísun energie a sacharidů nahraďte Perfect Dish. A budete to vy, kdo bude rozdávat dobré rady, jak zhubnout a udržet si formu.

 

Zdravé recepty na hubnutí s Perfect dish

Perfect Dish vás nikdy nepřestanou bavit. Svojí nenápadnou chutí a vůní se mění v univerzální potravinu, kterou můžete použít jako přílohu, nebo která může být použita jako základ jakéhokoliv jídla. Podívejte se do archivu našich zdravých receptů na hubnutí anebo nás překvapte a pošlete nám svůj originální. Moc nás tím potěšíte.

 

Chcete se nás na něco zeptat? Můžeme vám poradit nebo zodpovědět jakoukoliv otázku, na kterou jste na této stránce nenašli odpověď? Využijte prosím našich kontaktů a ptejte se. Na každého si najdeme čas.


Perfect Dish | Shirataki nudle (konjak) | pro štíhlost | pro celiatiky | pro diabetiky | pro fitness | pro vegetariány | pro zdraví

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.