Veganské a vegetariánské potraviny – Perfect Dish je in

vegan

Veganství a vegetariánství není jenom o tom, co máte v jídelním lístku. Je to životní styl a přesvědčení. Přesvědčení, že konzumace živočišných produktů je nahraditelná produkty rostlinnými. My s tímto stylem života sympatizujeme a věříme, že můžeme díky Perfect Dish přispět k rozmanitosti nejlepších vegetariánských a veganských receptů. Perfect Dish je potravina z rostliny konjak ve tvaru tenkých špaget bez vlastní vůně a chutě. Neobsahuje cukry, tuky ani lepek.

Nejlepší veganské a vegetariánské recepty

Jste teprve na začátku a učíte se nebo jste ostřílený „vege“ kuchař a orientace v surovinách i v recepturách vám již nedělá problémy? Perfect Dish je rychle a lehce připravená, nemá zvláštní nároky na skladování a hodí se téměř do všech veganských a vegetariánských receptů – slaných i sladkých. Přijímá chutě a vůně nadřazených pochutin. Hodí se do všech kuchyní světa a přijme jakékoliv koření nebo bylinky.

Perfect Dish doporučují vegani i vegetariáni

Máte vysoké nároky na suroviny, ze kterých připravujete své veganské a vegetariánské recepty pro vás i pro celou rodinu? Perfect Dish se vyrábí z asijské kořenové rostliny Konjak, nemá žádné využitelné kalorie, zato obsahuje vlákninu. Obsahuje 96% vody a 3,8% bio konjakové moučky (glukomananu).

Perfect Dish ve veganských a vegetariánských receptech

Neexistuje v jídelníčku vegana nebo vegetariána recept, kde by se Perfect Pasta nedala použít. Vyzkoušejte tuto jedinečnou potravinu, můžete s ní nahradit všechny tradiční přílohy, můžete z ní udělat hlavní ingredienci doplněnou všemi druhy zeleniny či ovoce, plodů a oříšků v různých úpravách. Perfect Dish se nikdy nemůžete přejíst.

 

 


Perfect Dish | Shirataki nudle (konjac, konjak) | pro štíhlost | pro celiatiky | pro diabetiky | pro fitness | pro vegetariány | pro zdraví

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.